MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 6906443
nr 690 6443
Byrå
1800-talets första hälft, längd: 106, djup: 54, höjd: 105
Kondition: slitage, skador
Utrop:
700 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 4 april 2011
kl 17:21:59
1.200 kr
550 kr
650 kr
800 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.300 kr